Bim Marmelat Çeşitleri 450 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Marmelat Çeşitleri

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Marmelat Çeşitleri 450 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 450 g Marmelat Çeşitleri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Marmelat Çeşitleri ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Marmelat Çeşitleri Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Marmelat #Çeşitleri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,90 TL

Tarih: 2022-04-11 02:58:32

Marmelat Çeşitleri detayları:
450 g 450 g Kızılcık Kuşburnu Alıç

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Marmelat Çeşitleri 450 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles