Bim Manyetik Eliptik Bisiklet fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Manyetik Eliptik Bisiklet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Manyetik Eliptik Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Manyetik Eliptik Bisiklet .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Manyetik Eliptik Bisiklet ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Manyetik Eliptik Bisiklet Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Manyetik #Eliptik #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.999,00 TL

Tarih: 2022-04-14 12:27:15

Manyetik Eliptik Bisiklet detayları:

Gösterge Tipi: Tek pencereli LCD ekran
Gösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori,
nabız, odo, ve tüm bilgileri sıra ile görme seçeneği
Nabız Ölçme: Elden nabız ölçer
Çalışma Sistemi: Gerçek Manyetik
Pedal Sistemi: 8 seviyeli ayarlanabilir manyetik
pedal direnci
Cihazın Kurulu Ebatları: 107x66x152 cm
Net: 30.1kg
Brüt: 27.6kg
Disk Ağırlığı: 5kg
81 İlde 110 Noktada Teknik Servis
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Manyetik Eliptik Bisiklet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles