Bim Makyaj Sabitleyici Sprey 120 ml fiyatı – 3 Mayıs Salı Aktüel 2022

Makyaj Sabitleyici Sprey

Bim aktüel ürünlerinde 3 Mayıs Salı Aktüel kataloğunda Makyaj Sabitleyici Sprey 120 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 3 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Mayıs Salı Aktüel öğelerinden biri de 120 ml Makyaj Sabitleyici Sprey .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Makyaj Sabitleyici Sprey ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Makyaj Sabitleyici Sprey Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Makyaj #Sabitleyici #Sprey ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26,90 TL

Tarih: 2022-04-26 12:37:12

Makyaj Sabitleyici Sprey detayları:
120 ml 120 ml Gül kokulu

Bim aktüel 3 Mayıs Salı


3 Mayıs Salıa101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Makyaj Sabitleyici Sprey 120 ml tam olarak 3 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles