Bim Makarna Sosu 470 g fiyatı – 17 Mayıs salı Aktüel 2022

Makarna Sosu

Bim aktüel ürünlerinde 17 Mayıs Aktüel kataloğunda Makarna Sosu 470 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 17 Mayıs salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 17 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de 470 g Makarna Sosu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Makarna Sosu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Makarna Sosu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Makarna #Sosu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 21,90 TL

Tarih: 2022-05-13 04:07:06

Makarna Sosu detayları:
470 g Domates, fesleğen, kekik

Bim aktüel 17 Mayıs


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Makarna Sosu 470 g tam olarak 17 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles