Bim Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li fiyatı – 16 eylül cuma 2022

Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti

Bim aktüel ürünlerinde 16 eylül cuma 2022 Aktüel kataloğunda Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 16 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 16 eylül cumaAktüel ürünlerinden biri de 2’li Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Lüks #Pelüş #Banyo #Paspas #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 159,00 TL

Tarih: 2022-10-03 06:01:31

Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti detayları:
2’li 60×100 – 50×60 cm +/- %5  Kaydırmaz Kilim Tabanlı  İpeksi Tüylü

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lüks Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li tam olarak 16 eylül cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles