Bim Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti fiyatı – 22 Temmuz Cuma 2022

Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti

Bim aktüel ürünlerinde 22 Temmuz Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 22 Temmuz Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Temmuz Cuma Aktüel mamullerinden biri de Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Lisanslı #Tek #Kişilik #Nevresim #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2022-08-01 00:24:36

Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti detayları:
%100 Pamuk  160×220 cm Nevresim  50×70 cm Yastık Kılıfı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Seti tam olarak 22 Temmuz Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles