Bim Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye 200 gram fiyatı – 2 Ağustos Salı 2022

Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye

Bim aktüel ürünlerinde 2 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 2 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 2 Ağustos Salı Aktüel ürünlerinden biri de 200 gram Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Limonlu #Krema #Dolgulu #Kurabiye ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,50 TL

Tarih: 2022-07-27 08:29:34

Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye detayları:
200 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Limonlu Krema Dolgulu Kurabiye 200 gram tam olarak 2 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles