Bim Lightning Kablo Type-C 1 Metre fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Lightning Kablo Type-C 1 Metre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lightning Kablo Type-C 1 Metre ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Lightning Kablo Type-C 1 Metre .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lightning Kablo Type-C 1 Metre ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Lightning Kablo Type-C 1 Metre Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Lightning #Kablo #TypeC #Metre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2023-07-10 21:02:06

Lightning Kablo Type-C 1 Metre detayları:

Sertifikalar,
uygunluk bildirimleri:MFi
Tak
ve kullan:Evet
Kablo
uzunluğu:1 m
 Ürün rengi:Siyah

Bağlayıcı
1:Lightning
Bağlayıcı
2:USB C
Bağlantı
1 form faktörü:Düz
Bağlantı
2 form faktörü:Düz
Konnektör
1 cinsi:Erkek
 Konnektör 2 cinsi:Erkek

Paket
başına miktar:1 adet
Bağlantı
Tipi Lightning (8 Pin)
Kullanım
Tipi Data ve Şarj Kablosu MFI Var
Garanti Süresi : 2
Yıl
 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lightning Kablo Type-C 1 Metre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles