1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre fiyatı – 2024

Bim Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre Bim’de kaç para?

Aradığınız #Lightning #Kablo #Flex #TypeC #Metre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2024-05-15 20:33:24

Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre detayları:

Sıradan
kablolardan 25 kat daha dayanıklı.
25.000 den fazla kıvrılarılma testinden
geçmiştir
Ultra-Esnek silicon teknolojisi  karışmaya ve bükülmeye
dayanıklıdır
MFi sertifikalı
USB-C PD uyumlu, iPhone 12’yi 25 dakikada %0 dan 50 ye hızlı
şarj etmeyi destekler.
Her şeyi düzenli tutmak için bir kablo klipsi
içerir.
Garanti Süresi : 2 Yıl

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lightning Kablo Flex Type-C 1 Metre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir