Bim Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Lightning #Kablo #Flex #TypeA #Metre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2023-08-24 13:26:12

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre detayları:

Çift
örgülü kaplaması sıradan kablolardan 25 kat daha
dayanıklı,
30.000
den fazla kıvrılarılma testinden geçmiştir.
Ultra-Esnek
silicon teknolojisi karışmaya ve bükülmeye
dayanıklıdır.
iPhone
ve iPad için MFi sertifikalı,
Manyetik
klipsli bir kablo kayışı ve her yere kolay montaj için metal bir plaka içerir
ve her şeyi düzenli tutar.
Garanti
Süresi : 2 yıl

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles