Bim Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre Bim’de kaç para?

Aradığınız #Lightning #Kablo #Flex #TypeA #Metre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-10-31 18:24:32

Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre detayları:

Çift
örgülü kaplaması sıradan kablolardan 25 kat daha
dayanıklı,
30.000
den fazla kıvrılarılma testinden geçmiştir.
Ultra-Esnek
silicon teknolojisi karışmaya ve bükülmeye
dayanıklıdır.
iPhone
ve iPad için MFi sertifikalı,
Manyetik
klipsli bir kablo kayışı ve her yere kolay montaj için metal bir plaka içerir
ve her şeyi düzenli tutar.
Garanti
Süresi : 2 yıl

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lightning Kablo Flex Type-A 3 Metre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles