Bim Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı fiyatı – 16 eylül cuma 2022

Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı

Bim aktüel ürünlerinde 16 eylül cuma 2022 Aktüel kataloğunda Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 16 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 16 eylül cumaAktüel öğelerinden biri de Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Lifestyle #Airmax #Taban #Çocuk #Ayakkabısı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-09-16 06:52:35

Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı detayları:
33-35  Farklı renk ve numaralarda

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lifestyle Airmax Taban Çocuk Ayakkabısı tam olarak 16 eylül cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles