Bim L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

L'homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Lhomme #Parfum #Edp #Erkek #Parfüm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.599,00 TL

Tarih: 2023-08-14 12:44:07

L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm detayları:
Saf odunsu bir koku olan L’Homme Le Parfum,
çekiciliğinin en üst noktasında olan erkeklere adanmıştır. Çekici karizmasının
bir simgesi olarak, zahmetsiz zarafeti tüm dikkati üzerine çeker.Saf odunsu
bir primofiore limon özü, sedir ağacı özü ve kehribar ağaçlarının gücü L’Homme
Le Parfum’ü eşsiz kılar.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden L’homme Le Parfum Edp 60 ml Erkek Parfüm tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles