Bim Led 1S Akıllı Masa Lambası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Led 1S Akıllı Masa Lambası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Led 1S Akıllı Masa Lambası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Led 1S Akıllı Masa Lambası .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Led 1S Akıllı Masa Lambası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Led 1S Akıllı Masa Lambası Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Led #Akıllı #Masa #Lambası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 679,00 TL

Tarih: 2022-04-14 19:51:07

Led 1S Akıllı Masa Lambası detayları:

Renk: Beyaz
Okuma, bilgisayar, çocuk, odak modları
Google Asistan, Alexa ve Siri ile sesli kontrolü
destekler
Parlaklık aralığı: %1 ila %100
Renk aralığı: 2600 K – 5000 K 
Işık akısı: 520 lm
Renk işleme indeksi: Ra 90
Lamba girişi: 12 V 0.8 A
Nominal giriş: 220-240 V–50/60Hz 0.45 A
Nominal giriş gücü: 9 W (Lamba + LED Sürücüsü)

Kullanım ömrü: yaklaşık 25.000 saat
Uyumlu olduğu sistemler: Android 4.4 veya iOS 9.0
ve üzeri sürümler
Kablosuz bağlantı: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4
GHz  
2 yıl Güncel Dijital
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Led 1S Akıllı Masa Lambası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles