Bim Lazer Metre 50 m fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Lazer Metre 50 m

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lazer Metre 50 m ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Lazer Metre 50 m .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lazer Metre 50 m ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Lazer Metre 50 m Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Lazer #Metre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-04-13 12:04:29

Lazer Metre 50 m detayları:

Çalışma Aralığı: 0.05-50mÖlçüm Hassasiyeti: ±
2mmÖlçü Birimi: mm/inç/ftSürekli Ölçüm: VarAlan Ölçümü: VarHacim
Ölçümü: VarEkran: LCD FSTNToplama / Çıkarma: VarMax. / Min. Ölçüm:
VarGeçmiş Depolama: Son 100 işlemArka Işık: VarTuş Sesi:
VarLazer Sınıfı: 2Otomatik Lazer Kapanması: 20sAkım Kesme
Otomatiği: 150sDepolama Sıcaklığı: -20 ℃ -60 ℃Çalışma Sıcaklığı: 0 ℃
-40 ℃Depolama Nemi: RH85%Güç: 1.5V 2*AAABoyut: 112х50х25mm2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lazer Metre 50 m tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles