Bim Lavabo Bataryası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Lavabo Bataryası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Lavabo Bataryası ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Lavabo Bataryası .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lavabo Bataryası ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Lavabo Bataryası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Lavabo #Bataryası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 169,00 TL

Tarih: 2022-04-13 17:16:05

Lavabo Bataryası detayları:

Çalışma Basıncı: 0,5-3 bar
Malzeme: Pirinç
Montaja dahil olanlar: 2 adet Flex Boruları ve
Montaj Parçaları
Renk: Krom
Montaj Şekli: Sıva Üstü
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lavabo Bataryası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles