Bim Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Lastikli #Çarşaf #Takımı #Çift #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,90 TL

Tarih: 2022-04-30 19:02:22

Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik detayları:
Çarşaf: 160x200cm +-%10  2 Adet Yastık Kılıfı: 50x70cm +-%10 %100 pamuk

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Lastikli Çarşaf Takımı Çift Kişilik tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles