Bim Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri 225 g fiyatı -11 Ekim Salı 2022

Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri 225 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 11 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 225 g Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Laktozsuz #Yarım #Yağlı #Dilimli #Tost #Peyniri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 33,50 TL

Tarih: 2022-10-05 19:50:30

Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri detayları:
225 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri 225 g tam olarak 11 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles