Bim Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti fiyatı – 24 Şubat Cuma 2023

Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti

Bim aktüel ürünlerinde 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kuş #Desenli #Tek #Kişilik #Nevresim #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 209,00 TL

Tarih: 2023-02-18 05:08:15

Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti detayları:
Nevresim: 160 x 220 cm  ±5 cm Yastık Kılıfı: 50 x 70 cm  ±5 cm (1 adet)

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kuş Desenli Tek Kişilik Nevresim Seti tam olarak 24 Şubat 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles