Bim Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti fiyatı – 24 Şubat Cuma 2023

Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti

Bim aktüel ürünlerinde 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kuş #Desenli #Çift #Kişilik #Nevresim #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 269,00 TL

Tarih: 2023-02-18 02:01:02

Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti detayları:
Nevresim: 200 x 220 cm  ±5 cm  Yastık Kılıfı: 50 x 70 cm  ±5 cm (2 adet)

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kuş Desenli Çift Kişilik Nevresim Seti tam olarak 24 Şubat 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles