Bim Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası 200 gramram fiyatı – 28 Şubat Salı 2023

Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası

Bim aktüel ürünlerinde 28 Şubat Salı 2023 Aktüel kataloğunda Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası 200 gramram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 28 Şubat Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Şubat Salı 2023 Aktüel mamullerinden biri de 200 gramram Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kuru #Üzümlü #Fındıklı #İsviçre #Çikolatası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,50 TL

Tarih: 2023-02-23 10:57:13

Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası detayları:
200 gramram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kuru Üzümlü ve Fındıklı İsviçre Çikolatası 200 gramram tam olarak 28 Şubat Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles