1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 fiyatı – 2024

Bim Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kumtel #Turbo #Litre #Midi #Fırın #Lx9625 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.199,00 TL

Tarih: 2024-07-05 14:38:33

Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 detayları:

70 Litre geniş iç hacim 4 pişirme fonksiyonlu
Fırın gücü : 2500 W (Alt 1250 + Üst 1250 W) Turbo fanlı pişirme
özelliği Yoğurt yapma fonksiyonluİç aydınlatma lambasıZil uyarılı
zaman ayarıAyarlanabilir termostat Tepsi raf sistemi Çift camlı
kapak Temizlemek için çıkarılabilir iç cam 1 adet köşeli / 1 adet
yuvarlak emaye derin tepsi Cr-Ni ızgara Uzun ömürlü paslanmaz Cr-Ni
rezistans Ürün net ölçüleri : (E x B x Y) (cm) 52 x 60 x
40

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kumtel Turbo 70 Litre Midi Fırın Lx-9625 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir