Bim Kuğu Eviye Bataryası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kuğu Eviye Bataryası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kuğu Eviye Bataryası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Kuğu Eviye Bataryası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kuğu Eviye Bataryası ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kuğu Eviye Bataryası Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kuğu #Eviye #Bataryası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 159,00 TL

Tarih: 2022-04-13 17:32:17

Kuğu Eviye Bataryası detayları:

Çalışma Basıncı: 0,5-3 bar
Malzeme: Pirinç
Montaja dahil olanlar: 2 adet Flex Boruları ve
Montaj Parçaları
Renk: Krom
Montaj Şekli: Sıva Üstü
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kuğu Eviye Bataryası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles