1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Ktf-315 Ayaklı Vantilatör fiyatı – 2024

Bim Ktf-315 Ayaklı Vantilatör   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ktf-315 Ayaklı Vantilatör ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Ktf-315 Ayaklı Vantilatör .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ktf-315 Ayaklı Vantilatör ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Ktf-315 Ayaklı Vantilatör Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Ktf315 #Ayaklı #Vantilatör ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 749,00 TL

Tarih: 2024-06-21 13:25:25

Ktf-315 Ayaklı Vantilatör detayları:

3 Kademeli hız
ayarıDüşük ses ile çalışma özelliği 90° Yatay dönme özelliği
Ayarlanabilir yükseklik (Maksimum : 132 cm) 3 kanatlı şeffaf pervane
Aşırı ısınmaya karşı korumaAyarlanabilir başlık Gürültü seviyesi: 63
db Çapraz Alüminyum Ayak 45 Watt Yerli Üretim
2 Yıl kumtel garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ktf-315 Ayaklı Vantilatör tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir