Bim Kremalı Kornet Gofret 6×25 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Kremalı Kornet Gofret

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Kremalı Kornet Gofret 6×25 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 6×25 g Kremalı Kornet Gofret .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kremalı Kornet Gofret ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kremalı Kornet Gofret Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kremalı #Kornet #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,90 TL

Tarih: 2022-04-11 05:27:58

Kremalı Kornet Gofret detayları:
6×25 g6x25 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kremalı Kornet Gofret 6×25 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles