Bim Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 500 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 500 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 500 gram Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Krema #Dolgulu #Pirinç #Patlaklı #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:43:04

Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata detayları:
500 gram 500 gram Fındık krema dolgulu  Hindistan cevizi krema dolgulu 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 500 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles