Bim Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kraken #Lite #Kablolu #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 549,00 TL

Tarih: 2022-04-14 01:44:41

Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık detayları:

7.1 surround çevresel ses desteği
230 gr ağırlığında ultra hafif yapı
Suni deri kaplı oval kulak yastıkları ve
ayarlanabilir kafa bandı
Bükülebilir Cardioid Mikrofon
Özel ayarlanmış 40mm sürücüler
3.5mm bağlantı ile PC, MAX, PS4, Xbox One, Nintendo
Switch ve mobil cihazlarla uyum
Frekans Cevabı: 12 Hz – 28 kHz
Hassasiyet (@1 kHz): 106 dB
Sürücüler: 40 mm, Neodymium
İç kulak çapı: 65 x 44 mm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kraken X Lite 7.1 Kablolu Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles