Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1200 ml fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1200 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 1200 ml Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Konsantre #Çamaşır #Yumuşatıcısı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,90 TL

Tarih: 2022-04-18 06:16:46

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı detayları:
1200 ml 1200 ml Oryantal Esinti  Sunshine Beauty

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1200 ml tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles