Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1000 ml fiyatı – 25 Ekim Salı 2022

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı

Bim aktüel ürünlerinde 25 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1000 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 25 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 25 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 1000 ml Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Konsantre #Çamaşır #Yumuşatıcı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,50 TL

Tarih: 2022-10-19 23:40:38

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı detayları:
1000 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1000 ml tam olarak 25 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles