Bim Klasik Turkuaz Tartı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Klasik Turkuaz Tartı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Klasik Turkuaz Tartı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Klasik Turkuaz Tartı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Klasik Turkuaz Tartı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Klasik Turkuaz Tartı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Klasik #Turkuaz #Tartı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-13 16:08:52

Klasik Turkuaz Tartı detayları:

Model adı: PP1503V0 
Geniş, okunması kolay arkadan aydınlatmalı ekranı
ve cömert platformu (31 x 31 cm)ile maksimum kullanım konforu
160 kilograma kadar yüksek kapasite ve 200 gramramramlık
hassasiyetiyle bütün vücut tipleri için ideal bir tartı
Sadece 22 mm yüksekliğe sahip ultra ince
tasarım
Otomatik açılma ve kapanma
Optimum hijyen için temizlenmesi kolay, pürüzsüz
güçlendirilmiş cam platform
Kutudan çıktığı anda 2 x AAA pil ile kullanıma
hazır
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Klasik Turkuaz Tartı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles