Bim Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 550 g fiyatı – 29 Ağustos Salı 2023

Kırmızı Biber  Dolgulu  Yeşil Zeytin

Bim aktüel ürünlerinde 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel kataloğunda Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 550 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 550 g Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kırmızı #Biber #Dolgulu #Yeşil #Zeytin ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39,50 TL

Tarih: 2023-08-25 19:07:04

Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin detayları:
550 g 181-230 Adet/Kg  (2XL-L)

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kırmızı Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 550 g tam olarak 29 Ağustos Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles