Bim Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir 250 g fiyatı – 28 Şubat Salı 2023

Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir

Bim aktüel ürünlerinde 28 Şubat Salı 2023 Aktüel kataloğunda Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir 250 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 28 Şubat Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Şubat Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 250 g Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kırklareli #Olgunlaştırılmış #Beyaz #Peynir ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39,50 TL

Tarih: 2023-02-23 04:43:24

Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir detayları:
250 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kırklareli Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir 250 g tam olarak 28 Şubat Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles