Bim Kırıcı Delici Matkap fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kırıcı Delici Matkap

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kırıcı Delici Matkap ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Kırıcı Delici Matkap .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kırıcı Delici Matkap ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kırıcı Delici Matkap Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kırıcı #Delici #Matkap ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 499,00 TL

Tarih: 2022-04-13 01:01:38

Kırıcı Delici Matkap detayları:

Nominal Giriş gücü: 680W (gerçek
güç)      Max. Delik Açma:
26mm      Etki Süreleri: 0 ~
4850r/dk      Yüksüz Hız: 0 ~
870r/dk      Darbe Gücü: 2.15JAksesuar:
6/8/10mm matkap ucu     1 Adet Kırıcı
Uç     1 Adet Delici Uç     1
Adet Mandren Anahtarı     1 Adet Ölçü
Çubuğu     Plastik Çanta2 yıl
garantili

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kırıcı Delici Matkap tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hşzmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles