Bim Keçiboynuzu Özü 640 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Keçiboynuzu Özü

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Keçiboynuzu Özü 640 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 640 g Keçiboynuzu Özü .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Keçiboynuzu Özü ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Keçiboynuzu Özü Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Keçiboynuzu #Özü ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26,90 TL

Tarih: 2022-04-11 03:33:12

Keçiboynuzu Özü detayları:
640 g640 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Keçiboynuzu Özü 640 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles