Bim Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay 1,5 litre fiyatı – 2 Ağustos Salı 2022

Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay

Bim aktüel ürünlerinde 2 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay 1,5 litre ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 2 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 2 Ağustos Salı Aktüel ürünlerinden biri de 1,5 litre Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kavun #Çilek #Aromalı #Soğuk #Çay ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 11,50 TL

Tarih: 2022-07-27 03:24:52

Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay detayları:
1,5 litre

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kavun Çilek Aromalı Soğuk Çay 1,5 litre tam olarak 2 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles