Bim Katlanabilir Smart Kick Scooter fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

Katlanabilir Smart Kick Scooter

Bim aktüel ürünlerinde 11 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Katlanabilir Smart Kick Scooter ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 11 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Kasım Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Katlanabilir Smart Kick Scooter .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Katlanabilir Smart Kick Scooter ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Katlanabilir Smart Kick Scooter Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Katlanabilir #Smart #Kick #Scooter ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 5.999,00 TL

Tarih: 2022-12-19 03:03:07

Katlanabilir Smart Kick Scooter detayları:
Ağırlık: 11,8 kg  Motor: 36V 250W  Batarya: 36V 7.8 Ah Tırmanma açısı: 12 derece  Sürüş mesafesi: 18-22km Fren ön/arka: Disk/kampana  Lastikler: 8.5” (Patlamayan askeri lastik)  Aydınlatma LED far  Suya dayanıklılık IPX4

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Katlanabilir Smart Kick Scooter tam olarak 11 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles