Bim Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı 48 g fiyatı – 17 Ocak Salı 2023

Kaşık Çikolata  Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı

Bim aktüel ürünlerinde 17 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı 48 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 17 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 17 Ocak Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 48 g Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kaşık #Çikolata #Bitter #Sütlü #Kahve #Parçacıklı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12,75 TL

Tarih: 2023-01-12 05:00:47

Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı detayları:
48 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kaşık Çikolata Bitter& Sütlü Kahve Parçacıklı 48 g tam olarak 17 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles