Bim Karışık Meyve Nektarı 250 ml fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Karışık Meyve Nektarı

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Karışık Meyve Nektarı 250 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 250 ml Karışık Meyve Nektarı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karışık Meyve Nektarı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Karışık Meyve Nektarı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Karışık #Meyve #Nektarı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 5,90 TL

Tarih: 2022-04-11 04:43:45

Karışık Meyve Nektarı detayları:
250 ml 250 ml Havuç-Elma-Şeftali

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karışık Meyve Nektarı 250 ml tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles