Bim Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker 700 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker 700 gram ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 700 gram Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Karışık #Meyve #Aromalı #Sert #Bonbon #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:54:48

Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker detayları:
700 gram700 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karışık Meyve Aromalı Sert Bonbon Şeker 700 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles