Bim Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız 80 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız 80 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 80 g Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Karışık #Meyve #Aromalı #Şekerli #Ekşi #Sakız ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4,90 TL

Tarih: 2022-04-11 06:59:06

Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız detayları:
80 g80 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karışık Meyve Aromalı Şekerli Ekşi Sakız 80 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles