Bim Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata 250 g fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata 250 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 250 g Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Karışık #Dolgulu #Sütlü #Bitter #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:41:58

Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata detayları:
250 g250 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karışık Dolgulu Sütlü ve Bitter Çikolata 250 g tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles