Bim Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı fiyatı -30 eylül cuma 2022

Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı

Bim aktüel ürünlerinde 30 eylül 2022 Aktüel kataloğunda Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 30 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kare #Kek #Kalıbı #6lı #Muffin #Kalıbı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 69,50 TL

Tarih: 2022-09-24 15:04:40

Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kare Kek Kalıbı ve 6’lı Muffin Kalıbı tam olarak 30 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles