Bim Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek 182 g fiyatı – 22 Ağustos 2023

Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı  Sandviç Kek

Bim aktüel ürünlerinde 22 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek 182 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 22 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Ağustos 2023 Aktüel ürünlerinden biri de 182 g Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Karaorman #Meyveli #Dolgulu #Çikolata #Kaplamalı #Sandviç #Kek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 21,00 TL

Tarih: 2023-09-18 21:04:05

Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek detayları:
182 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karaorman Meyveli Dolgulu Çikolata Kaplamalı Sandviç Kek 182 g tam olarak 22 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles