Bim Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 11 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 11 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Kasım Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Karanlıkta #Parlayan #Nevresim #Seti #Tek #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-11-28 03:26:56

Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik detayları:
Nevresim: 160×220 cm   Yastık Kılıfı: 50×70 cm (1 adet)  %100 pamuk

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karanlıkta Parlayan Nevresim Seti Tek Kişilik tam olarak 11 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles