Bim Karamelli Krema Dolgulu Kek 65 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Karamelli Krema Dolgulu Kek

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Karamelli Krema Dolgulu Kek 65 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 65 g Karamelli Krema Dolgulu Kek .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karamelli Krema Dolgulu Kek ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Karamelli Krema Dolgulu Kek Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Karamelli #Krema #Dolgulu #Kek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3,50 TL

Tarih: 2022-04-11 06:36:31

Karamelli Krema Dolgulu Kek detayları:
65 g65 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karamelli Krema Dolgulu Kek 65 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles