Bim Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti fiyatı – 8 Temmuz Cuma 2022

Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti

Bim aktüel ürünlerinde 8 Temmuz Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 8 Temmuz Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 8 Temmuz Aktüel mamullerinden biri de Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Karakter #Lisanslı #Tek #Kişilik #Pike #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-08-01 00:59:35

Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti detayları:
%60 Pamuk / %40 Polyester (Pike),   %100 Pamuk (Yastık Kılıfı) 150×200 cm Pike 50×70 cm Yastık Kılıfı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Karakter Lisanslı Tek Kişilik Pike Seti tam olarak 21 haziran tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles