Bim Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk fiyatı – 27 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk

Bim aktüel ürünlerinde 27 Mayıs Aktüel kataloğunda Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 27 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kapri #Pijama #Takımı #Kız #Çocuk ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,90 TL

Tarih: 2022-05-23 20:51:59

Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk detayları:
5-6, 7-8, 9-10 yaş

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapri Pijama Takımı Kız Çocuk tam olarak 27 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles