Bim Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li fiyatı – 24 Mart Cuma 2023

Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li

Bim aktüel ürünlerinde 24 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 24 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 24 Mart Cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kapitoneli #Pelüş #Banyo #Paspas #Seti #2li ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2023-03-20 20:34:37

Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li detayları:
60X100 + 50X60 cm ±%5  Süngerli   Kaymaz taban  Makinede yıkanabilir

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapitoneli Pelüş Banyo Paspas Seti 2’li tam olarak 24 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles