Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kapitoneli #Çok #Amaçlı #Yatak #Örtüsü ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 159,00 TL

Tarih: 2022-09-20 12:08:32

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü detayları:
200×220 cm +/- %5 cm  Çift Kişilik  Biyeli  Nefes Alabilen Mikrofiber Kumaş  Elyaf Dolgulu

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles