Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kapitoneli #Çok #Amaçlı #Yatak #Örtüsü ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 139,00 TL

Tarih: 2022-09-20 13:09:31

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü detayları:
160×220 cm +/- %5 cm  Tek Kişilik  Biyeli  Nefes Alabilen Mikrofiber Kumaş  Elyaf Dolgulu

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles